Futbalový víkend bol krutý pre málinčanov. LAFC a Baník si body podelili.

27.08.2013 17:33

V nedeľu bolo na programe niekoľko zaujímavých futbalových zápasov tímov z nášho okolia.

V 4. Lige sa hráči Sklotatranu Poltár predstavili na ihrisku v Hnúšti, kde ich privítala domáca Iskra. Zápas sa skončil tesným víťazstvom domácich v pomere 1:0. Jediný gól zaznamenal domáci hráč Michal Prečuch.

Ilustračné foto

No najväčším sklamaním bol určite výkon Málinca na ihrisku Baníka Štiavnické Bane. Domáci rozstrieľali málinčanov vysoko 14:3 , pričom už po prvom polčase bol stav 6:2. V rýchlosti si môžete prečítať ako sa menilo skóre počas 90 minút.

1min      1:0
4min      2:0
6min      2:1(pok.kop)
13min   3:1
27min   4:1(pok.kop)
31min   5:1
37min   6:1
44min   6:2
48min   7:2
49min   8:2
50min   9:2
52min   10:2
64min   11:2
67min   12:2
79min   13:2
82min   13:3
90min   14:3

Domáci strieľali gól v priemere, každých 6 a pol minúty. Hráči Málinca však budú mať šancu na reparát a to v domácom zápase proti súperovi z Hnúšte, ktorý zaznamenal prvé tri body práve v zápase tohto kola proti Poltáru.

Foto zo zápasu Hnúšťa-Málinec spred 5 rokov

Ďalším veľkým lákadlom futbalového víkendu bol zápas LAFC Lučenec , ktorý privítali Baník Kalinovo. Súboj zemepisných susedov sa skončil zmierlivou remízou 1:1. Skóre zápasu sa menilo až v druhom polčase, keď za LAFC skóroval Peter Iskra. Prebiehala 63.minúta. O 6 minút neskôr v 69.minúte však vyrovnal hosťujúci Hazucha a skóre sa už do konca nemenilo. Domáci nevyužili ani 14 minútovú presilovku o jedného hráča, keď bol v 76. minúte vylúčený hosťujúci Viktor Koták.