Diskusia

Dátum: 19.12.2014

Vložil: Jožo Kuvik

Titulok: Pozrite si a pridajte sa

Priatelia, so záujmom som si pozrel vo foto galérii fotky starého i súčastného Poltára. Je len chybou, že ich je tak málo a preto Vás chcem vyzvať aby ste ak máte nejaké fotky z minulosti nášho mesta, aby ste sa o tieto zábery s nami podelili a tak priblížili históriu mesta najmä mladšej generácie. Kontaktujte administrátora. Ja verím, že sa aj on sám pokúsi získať nové fotky, ktoré by sa mohli nachádzať v mestskej kronike. Ďakujem Vám!

Prístavba

Dátum: 16.11.2014

Vložil: Jožo Kuvik

Titulok: Slušnosť pre všetkých

Tak máme po voľbách. Zvolili sme si svojich zástupcov na post primátora aj poslancov mestského zastupiteľstva. Touto cestou im chcem popriať veľa zdaru a zdravého rozumu pre rozvoj nášho mesta. Taktiež treba poďakovať aj doterajším zástupcom mesta, za to čo v predchádzajúcom období pre nás, občanov mesta urobili. Vážim si všetkých, čo sa odvážili kandidovať, lebo vedeli, že týmto sa dávajú do rúk posmešníkov, neprajníkov, skratka nejakých nikov, ktorí pod pseudomenami rozosievali nenávisť medzi jednotlivých kandidátov, ale aj občanov. Ale takí sme už ľudia. Ja som nepočul od žiadneho kandidáta, že by sa urážlivo vyjadroval na protikandidáta, ale nikovia to dokázali. Súťaž je potrebná, veď ide o naše mesto, o nás a naše deti. Nechajme žabomyšie vojny a poďme všetci pridať ruku k rozvoju mesta a nás všetkých. Už pred voľbami som Vás žiadal o slušnosť a tolerantnosť, ale sami ste videli a čítali ako to dopadlo. Ja sa neskrývam, vystupujem pod vlastným menom

Dátum: 30.10.2014

Vložil: Mária

Titulok: Voľby 2014

Čo nevidieť, budeme mať možnosť slobodne vyjadriť svoju vôľu a prostredníctvom hlasovania vyjadriť kto nás bude zastupovať v nasledujúcich voľbách. Veľmi mi chýba slušná diskusia, prostredníctvom ktorej by sme mohli položiť otázky jednotlivým kandidátom , ale aj vyjadriť vlastný názor, ktorý neznevažuje iného kandidáta, ale ani nezosmiešňuje názor iného občana. Všetci slušní ľudia voláme po tolerantnosti. Kroťme svoje emócie. Ani najväčší prívrženec, toho ktorého kandidáta, mu nepomôže, ak sa bude chovať ako hulvát. Práve naopak. Toto by si mali uvedomiť tí "schizofrenici", schovávajúci sa za "10 "nickmi ( internetovými menami), ktorí sa útokmi snažia masírovať verejnú mienku, bohužiaľ sa to môže obrátiť proti človeku, ktorého zastupujú a to mi je ľúto, pretože ani jeden z kandidátov si to nezaslúži.

Dátum: 03.12.2012

Vložil: Peter Sitor

Titulok: info ohľadom prístavby

Statusy veľmi nemusím,ale tento musím!!V podstate ide o "banalitu" z ktorej kompetentní na našom meste (Česť výnimkàm) robia jedno veľkè divadlo v podobe "Horúceho zemiaku.." Predvolebnè sľuby sa nesú v znení-budem podporovať a bojovať za športovè aktivity v našom meste a podobnè blàboly a zrazu,keď niekto vytvorí športovú aktivitu,ktorú využívajú obcania tohto mesta a dokonca mà človek chuť sa pu
stiť do zlepšenia a na vlastnè nàklady prerobenia tejto činnosti samozrejme všetko podľa zàkona zrazu zistí,že problèm viazne v ľuďoch ktorí sú tu platení zato,aby pomàhali svojim občanom a hľadali riešenia ako čo vylepšiť a nie hľadať v takejto veci len negatíva primitívneho charakteru! Je neuveriteľnè,že na obhajovanie opitej kontrolorky prikladali ruky k jej zachrane-(Aj keď v princípe nič proti nej nemàm,len poukazujem..),ale nato,aby človeku schvalili zmluvu na zàklade ktorej sa môže zo zàkona pristavovať a navyše novà pristavba bude hneď prevedenà do majetku mesta,bez akejkoľvek finančnej pomoci je úplne nelogickè a úboho zàvistlivè...a týto ľudia by tam vôbec nemali sedieť,pretože ak už nepodporia rozvíjanie športu v tomto meste,kde nemusia investovať ani cent a navyše získajú do majetku mesta niečo z čoho budú časom len profitovať,ale to ich asi nezaujíma,lebo to padne do majetku mesta a nie do ich vreciek,tak už nastava otazka načo tu vlastne sú?!.Znovu opakujem- Česť výnimkàm,ktorí to berú ako samozrejmosť výjsť za daných podmienok v ústrety.Len úbohà zàvisť nemôže toto podporiť,pretože keď niekto niečo vytvorí zrazu je každý múdry..možnosti mà každý a nie "plakať pri pive" čo kto mà a nezamýšlať sa nad tým,čím všetkým ten človek prešiel a prechàdza a s akým umyslom niečo vytvoril a preto ľudia tohto typu nepatria na miesta,kde majú zastàvať a pomàhať svojim občanom!!! Menà neuverejňujem,ale príde aj na poďakovanie,aj na odkrytie màsk!Musel som to napísať,lebo je nemysliteľnè,aby sa v takejto veci zaobchàdzalo ako sa zaobchàdza a neprejaviť ani len to,aby sa tam prišiel niekto pozrieť,že prečo a načo sa to vlastne rieši,asi je to príliš ďaleko a je to len šport,nie herňa alebo krčma !

Dátum: 08.12.2012

Vložil: Peter

Titulok: Re:info ohľadom prístavby

Myslím,že každý nový priestor v školách musí mať v budúcnosťi uplatnenie.Ja by som aj zimný štadion pristavil.Žijem mimo PT a mám pod oknom fitness centrum ,ktoré je v materskej škôlke.Siťákovi držim palce.

Skláreň Poltár

Dátum: 29.11.2014

Vložil: nepodstatne

Titulok: palenka

chcem sa opýtať či sa da u vas kúpiť bošácka slivovica. Dakujem

Dátum: 20.11.2014

Vložil: jano

Titulok: volby

ako dalej

Dátum: 13.11.2013

Vložil: Lucia

Titulok: Rada by som vedela...

Rada by som vedela, ze preco prave k tomuto clanku sa neda dat komentar : https://my-sme-poltar.webnode.sk/products/komentar-vuc/. Cakala by som trosku objektivity a vyvazenia na stranke, ktora sa hra na nezaujatu.. a chcela by som lk tomu len toto dodat : https://cesinestpasunblog.blogspot.sk/2013/11/problem-slusnych-ludi.html, alebo https://hvorecky.sk/2013/11/11/pan-caban-nehanbite-sa-a-nevolte-kotlebu/

Dátum: 02.01.2014

Vložil: Admin

Titulok: komentár

Dôvod je jednoduchý, je to komentár konkrétnej osoby z konkrétneho blogu kde je možnosť komentovať príspevok priamo pod ním.

Vyhľadávanie