Kľudne diskutujte

Dátum: 25.12.2012

Vložil: Mária

Titulok: ...najhoršie je zostať ľahostajným...

Pre mladých som stará, pre starých ešte nie dostatočne, ale pre všetkých som žena. O spomínanom incidente som počula a bola som sklamaná i naštvaná zároveň. S nostalgiou si spomínam na mladosť, na svoju hlavu horúcu a schopnosť nerobiť kompromisy .Preto sa mi páčili mladí ľudia bojujúci na MZ za svoj sen, za svoje plány( hoci aj tu by som niektoré výroky horlivcov, nechala prejsť mrazom ). Napriek tomu, musíme prijať rôznorodosť názorov a snažiť sa ich zmeniť svojím snažením a činnosťou a nie útokmi. O tom je demokracia- vyjadriť sa a nebáť sa povedať svoj názor, hájiť svoje práva, ale nešliapať po právach iných. " Mladý muž, kombinácia horúcej hlavy a horúceho punča z teba urobila na pár minút pred priateľmi hrdinu a pred: normálnymi ľuďmi nevychovaného...( každý si môže doplniť vlastný výraz). Vianoce sú o láske, zmierení, odpúšťaní i ospravedlnení, ale na to musí človek dorásť- hlavne mentálne, ale to sa asi teba netýka" - „Hlúpost je nejzvláštnejšia zo všetkých nemocí. Netrpí ňou nemocný, ale ty okolo neho.“ (Jacques Prevért )

Vyhľadávanie